PRÁCE V ELEKTROVÝROBĚ- Havířovsko

Moravskoslezský kraj, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezský kraj

POPIS POZICE:
Hledáme šikovné lidi pro drobnou a pečlivou práci v elektrotechnice. Práce je dlouhodobá, stálá, fyzicky nenáročná a v čistém pracovním prostředí.

Náplň práce:
- osazování elektrosoučástek
- montáž elektronických systemů
- práce s jednoduchými pracovními nástroji
- obsluha jednoduchých měřících přístrojů
- kontrola a testování
- třísměnný provoz
- pracoviště: Havířov

Nástup : IHNED

BENEFITY:
- nadstandardní příplatky
- měsíční bonusy dle výkonu
- dlouhodobé zaměstnání u stabilní společnosti
- čisté pracovní prostředí

POŽADAVKY:
- SOU vzdělání (elektro obor velkou výhodou)
- praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
- manuální zručnost, cit v rukou, výborný zrak
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost