OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ na výrobu mlékárenských výrobků

Klatovy, Klatovy

Náplň práce: obsluha strojního zařízení na výrobu sýra mozzarella, balení a kartonáž hotových výrobků, mytí a čištění zařízení, vzdělání základní, (praxe v potravinářství výhodou), FYZICKÁ zdatnost, spolehlivost a časová flexibilita s možností nepravidelné práce o sobotách podmínkou. Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Mlékárna Klatovy a. s.
Okres Klatovy
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ na výrobu mlékárenských výrobků
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč
Nabídka přidána: 6. 5. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Absolventy SŠ / OZP
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
příspěvek na penzijní připojištění
Podnikové stravování
zajištěno na všech směnách, příspěvek na stravování
Dovolená navíc
relaxační volno nad rámec dovolené
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.