Prodavač lahůdek

Rychnov nad Kněžnou, Vamberk

Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o. přijme na novou pobočku v objektu Penny Marketu v ulici Tyršova, Vamberk nové zaměstnance na pozici PRODAVAČ/PRODAVAČKA.

Kontaktní osoba: Miluše Kellerová, tel.:725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz

Náplň práce:
• pultový prodej uzenin, sýrů a lahůdek,
• obsluha pokladny,
• komunikace se zákazníky,
• příprava a doplnění zboží do pultů,
• úklid pracoviště apod.

Požadujeme:
• zdravotní průkaz,
• věk alespoň 18 let (práce s penězi),
• ochotu pracovat na směny (ranní/ odpolední).

Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení,
• čtvrtletní výkonnostní bonusy,
• příplatky za případnou práci o víkendech a svátcích,
• příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, lázně,
• poukázka na mycí a čistící prostředky,
• slevové poukázky na odběr zboží,
• zázemí stabilní české společnosti,
• zaškolení na prodejně.

Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
příspěvek na penzijní pojištění a slevové poukázky na odběr zboží
Podnikové stravování
stravenky
Zvláštní prémie
čtvrtletní výkonnostní bonusy