ASISTENT/KA PRODEJE V PRODEJNÍ GALERII

Karlovy Vary, Dvory

Kontakt: pí Delinčáková Dana, tel.: 353416127, 722906220 (8-15 hodin PO-PÁ), e-mail: delincakova@moser-glass.com

Požadavky na uchazeče:
- Min. středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru, pozice vhodná i pro absolventa
- Znalost AJ podmínkou, další světový jazyk vítán
- Zkušenosti s prodejem značkového zboží výhodou, ale ne podmínkou
- Orientaci na výsledky, cit pro značku
- Vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkům
- Týmového ducha
- Loajalitu zaměstnavateli a značce
- Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
- Časovou flexibilitu (práce o víkendech a svátcích), spolehlivost, otevřenost a kreativitu
- Očekáváme příjemné vystupování a komunikační schopnosti
- Uživatelská znalost na PC

Náplň práce:
- Zodpovědnost za prodejnu a za její výsledky
- Profesionální zákaznický servis, prodej
- Práce s pokladnou a pokladním systémem
- Doplňování zboží, organizace skladu
- Udržování prodejny a skladu v čistotě
- Sledování statistik, vedení obchodní korespondence se zákazníky

Nabízíme:
- Dovolená navíc
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravování ve společnosti zajištěno
- Možnost studovat cizí jazyky v areálu sklárny
- Využití vlastního rehabilitačního střediska

Místo výkonu práce: Kpt. Jaroše 46/19, 36006 Karlovy Vary 6