TECHNIK VÝROBY

Karlovy Vary, Ostrov, Horní Žďár

Kontakt: p. Choutka Tomáš, e-mail: personalista.zlin@seznam.cz, tel.: 353 80 88 11

Náplň práce:
- organizace výroby, kontrola dodržování technologických postupů během celé výroby, vstupní kontrola potřebných komponentů, příprava podkladů pro zpracování norem spotřeby práce, správa příslušné dokumentace.

Požadavky:
- NJ, nebo AJ, znalost MS Office (SAP výhodou)

Nabízíme:
- stabilní zázemí silné zahraniční společnosti,
- vstřícné jednání a kvalitní firemní kulturu,
- přátelský kolektiv, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace,
- závodní stravování/stravenky, praní pracovních oděvů,
- nadstandartní ochranné pracovní pomůcky,
- roční nárok dovolené na zotavenou 22 dní,
- příspěvek na penzijní připojištění.
Po odpracování 6 měsíců nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou. K základní měsíční mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky.