LAKÝRNÍK

LAKÝRNÍK
Karlovy Vary, Ostrov, Horní Žďár

LAKÝRNÍK

Kontakt: p. Choutka Tomáš, e-mail: personalista.zlin@seznam.cz, tel.: 353 80 88 11

Pracovní náplň: lakování stavebních sil.
Požadavky: praxe v oboru lakýrník, manuální zručnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost.
Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod. Vhodné pro muže.
K základní hodinové mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky + příplatky.

Nabízíme stabilní zázemí silné zahraniční společnosti,
vstřícné jednání a kvalitní firemní kulturu,
přátelský kolektiv, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace,
závodní stravování/stravenky, praní pracovních oděvů,
nadstandartní ochranné pracovní pomůcky,
roční nárok dovolené na zotavenou 22 dní,
příspěvek na penzijní připojištění.
Po odpracování 6 měsíců nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou. K základní měsíční mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky.