Číšníci a servírky

Zlín, Pozlovice

Náplň práce:
Kompletní obsluha hosta
Příprava rautů, coffee breaků a dalších individuálních akcí
Možnost práce na letní zahrádce v letním období
Požadavky:
komunikativní osobnost se vstřícným přístupem k hostům
schopnost učit se novým věcem
čistý trestní rejstřík
Nabízíme
náborový příspěvek ve výši 3.000,- Kč pro šikovné uchazeče s praxí anebo vzděláním v gastro
náborový příspěvek ve výši 2.000,- Kč pro uchazeče s vlastním ubytováním
zajímavou práci s lidmi
HPP nebo DPP

Výhody: Příspěvek na stravné, možnost přechodného zaměstnaneckého ubytování

Zájemci se hlásit e-mailem.

Nabízené výhody a benefity
Ubytování