Mistr/ová kovovýroby

Šumperk

Osobní kontakt;
Náplň práce:
- Řízení a organizace práce
- Kontrola plnění úkolu a dodržování časového harmonogramu výroby
- Kontrola a vyhodnocování práce a odchylek
- Kontrola BOZP
- Kontrola technického stravu strojního vybavení
- Zaškolení nových pracovníků
- Kontrola kvality výrobků

Požadujeme:
- SOU/SŠ technického zaměření
- Praxe v oboru výhodou
- Manuální zručnost a zodpovědný přístup
- Základní znalost práce na PC
- Samostatnost, spolehlivost, schopnost spolupráce

Nabízíme:
- Práce na prac. poměr s možností na dobu neurčitou
- Kompletní zaškolení a podporu
- Kvalitní mzdové ohodnocení + prémie
- Jednosměnný provoz
Kontakt: osobně na pracovišti UVAX s.r.o., M.R.Štefánika 28, 787 01 Šumperk, PO-PÁ 6.00-15.30 hod. nebo e-mailem.