Administrativně technický pracovník/pracovnice

Pardubice, Zelené Předměstí

Insolvenční správce hledá do své kanceláře v Pardubicích pracovníka na pozici administrativně technický pracovník.
Požadujeme (zejména):
" Minimálně SŠ vzdělání
" Znalost MS Office
" Řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
" Administrativní činnost
" Komunikace s úřady státní správy a bankovním sektorem
" Komunikace s dlužníky
" Kontrola a evidence plateb v rámci insolvenčních řízení
Nabízíme:
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Samostatnou zodpovědnou práci
" Zajímavé firemní benefity
" Přátelské prostředí na pracovišti v centru Pardubic
Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.