Kontrolor/ka kvality

Pardubice, Pardubičky

Místo výkonu práce Pardubice.
G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd.
Náplň práce: - vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu - jednoduché měření, drobné opravy - práce na projektech přímo v závodech u našich klientů
Požadujeme: - pečlivost, důlednost, odpovědný přístup - časová flexibilita je velkou výhodou - dobrý zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu - dobrý zrak
Nabízíme: - Stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti - Velmi zajímavý kariérní růst - možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu - stravenky, nadstandardní příplatky - příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)
Zaměstnanecké výhody: 80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%
První kontakt e-mailem.

Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
stravenky