.


Pracovník úklidu


Pracovník úklidu
Ústí nad Labem

Místo výkonu práce: Ústí nad labem.
Náplň práce: úklid pomocí mycího automatu.
Požadujeme: základní vzdělání.
Nabízíme: mzdu 80,-Kč/hod, vhodné pro OZP, práce na denní a noční směny.
Kontakt: telefonicky v pracovní dny v čase od 10:00 do 16:00 hodin.si sjednat osobní schůzku.

Odpovědět na inzerát

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Brusič/ka
Ústí nad Labem, Mojžíř

WOOD4YOU s.r.o. | 12 200 Kč - 17 000 Kč | Přidáno: 6. 2. 2018

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Ústí nad Labem - všechny nabídky práce

Ústí nad Labem - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

HM PROFIS FACILITY s.r.o. (IČ: 28731433)
HM PROFIS FACILITY s.r.o. - ÚL II, Ústí nad Labem
  • Kontaktní osoba: Marie Hubačová
  • Telefon: +420 777 046 412
  • E-mail:

Podobné pracovní nabídky


Elektro údržbář - dílenský technik
Ústí nad Labem, Předlice

Materialise s.r.o. | 20 000 Kč | Přidáno: 9. 1. 2018

Chemik - operátor
Ústí nad Labem, Ústí nad Labem-centrum

SPOLCHEMIE Electrolysis a.s. | 19 370 Kč - 21 500 Kč | Přidáno: 25. 1. 2018

Mechanik MaR
Ústí nad Labem, Střekov

ENERGY Ústí nad Labem, a.s. | 22 000 Kč - 28 000 Kč | Přidáno: 25. 1. 2018

Automechanik
Ústí nad Labem, Krásné Březno

SMAŽÍK NORD s.r.o. | 20 000 Kč | Přidáno: 30. 10. 2017

Brusič/ka
Ústí nad Labem, Mojžíř

WOOD4YOU s.r.o. | 12 200 Kč - 17 000 Kč | Přidáno: 6. 2. 2018