MANAŽER/KA ADMINISTRACE A FINANČNÍHO ŘÍZENÍ PROJEKTU

České Budějovice, České Budějovice 2

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (JU) bude v období let 2016-2019 realizovat projekt "Vytvoření společné platformy znalostního a technologického transferu v příhraniční oblasti Jižní Čechy - Dolní Bavorsko" v rámci Programu přeshraniční spolupráce Česká republika - Bavorsko v programovém období 2014 - 2020. Cílem projektu je rozvíjet Kancelář transferu technologií na JU (KTT JU).
Náplň práce:
- zajištění komplexního procesu administrace dotace (mimo jiné: příprava a zpracování monitorovacích, průběžných, závěrečných a jiných zpráv, žádostí o platby, vypořádání připomínkovacích řízení, přehledů, řešení nesrovnalostí atd.), příprava všech potřebných a podpůrných podkladů pro finanční, administrativní a technické řízení projektu, účast na pravidelných a mimořádných poradách, komunikace s přiděleným manažerem ze strany poskytovatele dotace, monitorování a vyhodnocování aktuálních podmínek a pravidel MMR, odpovědnost za jejich plnění, monitorování a administrativní kontrola veškerých dokumentů a činností projektu ve vztahu k plnění podmínek a pravidel MMR, spoluúčast při přípravě a nastavení systému komplexní finanční a administrativní správy projektu vč. podpůrných metodických dokumentů, monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace, identifikace rizik a opatření pro jejich eliminaci, administrativní a metodická podpora členům realizačního týmu, zabezpečení povinné publicity projektu, vedení evidence monitorovacích indikátorů, koordinace spolupráce a zabezpečení podkladů pro kontroly projektu
Požadujeme:
- alespoň středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, nadstandardní znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project), znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, po zaškolení orientace a práce ve Finančním informačním systému (iFIS) a aplikaci CRM, organizační, koordinační a komunikační schopnosti, kreativní a strukturované myšlení, týmového ducha, ochotu učit se novým věcem, vysoké pracovní nasazení, pečlivost a flexibilitu, odolnost proti stresu
Výhodou jsou:
- zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU, zkušenost s projektovým a finančním řízením a komplexním administrativním řízením dotace obecně, znalost problematiky veřejných zakázek a znalost německého jazyka, orientace v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovací, znalost vysokoškolského prostředí, znalost německého jazyka
Nabízíme:
- nástup: únor/březen 2018, Výše úvazku: 0,8 FTE, smlouvu na dobu určitou (po dobu trvání projektů) - do 08/2019, motivační finanční ohodnocení (v závislosti na odvedené práci a dosažených výsledcích), zaměstnanecké benefity (stravování, 5 týdnů dovolené - viz www.jcu.cz), zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí, energický kolektiv spolupracovníků, možnost dalšího vzdělávání
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte pod značkou Manažer administrace a finančního řízení projektu na e-mail: nkursova@jcu.cz nejpozději do 23.února 2018.