.


ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V HOTELU


ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V HOTELU
Liberec, Liberec I-Staré Město

Náplň práce: obsluha hostů během snídaní, obědů, večeří, příprava coffebreaků, rautů.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici vítána, organizační schopnosti, pečlivost, komunikativnost
Nabízíme: personální strava, firemní akce, odměňování dle odvedené práce, vánoční/sezónní odměny
Práce od 6.30 do 14.00 hod. nebo od 14.00 do 22.30 hod.
Hlásit se e-mailem, telefonicky v pondělí až pátek 10.00-15.00 hod.

Odpovědět na inzerát

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK
Liberec, Liberec XI-Růžodol I

U Velké Prahy s.r.o. | 15 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 20. 2. 2018

BARISTA/KA-OBSLUHA KAVÁRNY
Liberec, Liberec I-Staré Město

BC Imperium s.r.o. | 15 000 Kč - 20 000 Kč | Přidáno: 21. 11. 2017

OBSLUHA SAMOOBSLUŽNÉ RESTAURACE
Liberec, Liberec III-Jeřáb

IQLANDIA, o.p.s. | 19 500 Kč - 20 000 Kč | Přidáno: 19. 12. 2017

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Liberec, Liberec II-Nové Město

Pub U Žabáka s.r.o. | 14 900 Kč | Přidáno: 30. 10. 2017

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Liberec, Liberec III-Jeřáb

BROOKDALE s.r.o. | 24 000 Kč | Přidáno: 30. 10. 2017

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Liberec - všechny nabídky práce

Liberec - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.

Podobné pracovní nabídky


POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA
Liberec, Jablonné v Podještědí

Zdeněk Charamsa | 13 000 Kč | Přidáno: 29. 12. 2017

KUCHAŘ/KA-MINUTKÁŘ
Liberec, Liberec XV-Starý Harcov

Villa Molino s.r.o. | 25 000 Kč | Přidáno: 30. 10. 2017

PRODAVAČ/KA
Liberec, Liberec I-Staré Město

PEAL a.s. | 16 000 Kč - 17 000 Kč | Přidáno: 31. 10. 2017

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA BOSENSKÝCH SPECIALIT
Liberec, Liberec I-Staré Město

Maškovka s.r.o. | 13 400 Kč | Přidáno: 30. 10. 2017

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, OBCHODNÍK/CE S NEMOVITOSTMI
Liberec, Liberec IV-Perštýn

LILAN, s.r.o. | 15 000 Kč | Přidáno: 31. 10. 2017