.


ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V HOTELU


ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V HOTELU
Praha hl.m.

Náplň práce: obsluha hostů během snídaní, obědů, večeří, příprava coffeebreaků, rautů.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici vítána, organizační schopnosti, pečlivost, komunikativnost.
Nabízíme: personální strava, firemní akce, odměňování dle odvedené práce, vánoční/sezónní odměny.
Práce od 6.30 do 14.00 hod. nebo od 14.00 do 22.30 hod.
Hlásit se e-mailem, telefonicky v pondělí až pátek 10.00-15.00 hod.

Odpovědět na inzerát

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Liberec, Frýdlant

Antonie Hotels s.r.o. | 17 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Liberec, Liberec I-Staré Město

Arian11, spol. s r.o. | 18 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

ČÍSNÍK/SERVÍRKA
Liberec, Osečná, Lázně Kundratice

Lázně Kundratice a.s. | 81 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK
Liberec, Liberec XI-Růžodol I

U Velké Prahy s.r.o. | 15 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Liberec, Liberec XIII-Nové Pavlovice

Restaurant Kamenný dům s.r.o. | 90 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Liberec - všechny nabídky práce

Liberec - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.

Podobné pracovní nabídky


ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Liberec, Liberec I-Staré Město

Arian11, spol. s r.o. | 18 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

SKLADNÍK/SKLADNICE
Liberec, Liberec VI-Rochlice

José Ricardo Barreto | 100 Kč - 150 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

KUCHAŘ/KA-PIZZAŘ/KA
Liberec, Liberec XV-Starý Harcov

Villa Molino s.r.o. | 25 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

PRODAVAČ/KA ovoce zeleniny
Liberec, Liberec IV-Perštýn

Karel Mandl | 25 000 Kč | Přidáno: 21. 5. 2018

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK
Liberec, Liberec IV-Perštýn

Róbert Žitňan G3 | 22 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018