Montážní dělníci výrobků a zařízení

Plzeň-město, Plzeň, Bolevec

Místa výkonu práce: Plzeňský kraj a Praha

Kontakt: Ratušna Nadija, tel.: 773 921 592 (Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: nadija.ratusna@almaxwork.cz; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Montážní děníci výrobků a zařízení
Plzeň-město, Plzeň

Simply Distribution s.r.o. | 12 500 Kč | Přidáno: 21. 12. 2017

Montážní dělníci výrobků
Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

HOFMANN WIZARD s.r.o. | 19 687 Kč - 22 050 Kč | Přidáno: 16. 12. 2017

Montážní dělník výroby a zařízení

WORLD PERSONAL AGENCY s.r.o. | 12 200 Kč | Přidáno: 15. 2. 2018

WORLD PERSONAL AGENCY s.r.o. | 12 200 Kč | Přidáno: 16. 1. 2018

Montážní dělníci ve výrobě
Plzeň-město, Plzeň, Vnitřní Město

MAXDIM s.r.o. | 12 200 Kč | Přidáno: 23. 1. 2018