Montážní dělníci výrobků a zařízení

Praha hl.m.

Místa výkonu práce: Plzeňský kraj a Praha

Kontakt: Ratušna Nadija, tel.: 773 921 592 (Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: nadija.ratusna@almaxwork.cz; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Montážní dělníci
Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

BUSINESS JOB s.r.o. | 12 900 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

Plzeň-město, Plzeň, Vnitřní Město

Well Jobs s.r.o. | 12 500 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

Plzeň-město, Plzeň, Bolevec

ALMAX WORK-Holding, družstvo | 12 200 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

Montážní dělník výroby a zařízení

WORLD PERSONAL AGENCY s.r.o. | 12 200 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018