telefonist/ka, asistent/ka

Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

Životopis zasílejte na e-mail: martin.zenisek@das.cz
Vybraní uchazeči budou přizváni k osobnímu pohovoru.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
• komunikace se zákazníky (z 99 % pouze telefonicky, e-mailem, korespondenčně)
• aktivní oslovování potenciálních i stávajících zákazníků s nabídkou produktů a služeb
• poskytování telefonické informace zákazníkům společnosti, zpracování jejich požadavků, provádí změny v databázi
• péče o stávající zákazníky, udržování a rozvíjení vztahů

Osobnostní předpoklady a dovednosti
• odpovědnost a sebereflexe
• výborné komunikační dovednosti v českém jazyce bez vady řeči
• pozitivní přístup k práci
• zkušenosti s telefonováním, praxe na call centru vítaná
• tah na bránu a velkou chuť uspět
• znalost práce na PC
• vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
• práci na HPP, DPP, DPČ (5 hodin denně)
• u HPP zkušební doba 3 měs.
• jistý příjem minimálně 120 kč/h čistého
• bonusový atraktivní systém nadstandartního odměňování na základě dosažených výsledků
• zaměstnanecké benefity podle volby– stravenky, jazykové kurzy Aj/Nj, fitness
• práce jen všední dny, pracovní doba 5 hod.denně od 9:00 do 14:30 (30 minut přestávka)
• pracoviště Agentura, Vejprnická 53, Plzeň
• pracovní mobil, notebook, kancelářské prostory, internet (práci nelze kombinovat z domova)

Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
Naturální výhody
Zvláštní prémie
Požadované jazyky
Čeština
2