stavební mistr

Plzeň-město, Plzeň, Vnitřní Město

Kontakt: obchod@vysspa.cz

Vaše náplň práce:
- samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
- koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP
- zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
- organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
- přebírání/předávání staveniště od zákazníka/investora, jednání s investorem
- vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených subdodavateli
- spolupráce s přípraváři, rozpočtáři, administrativní podporou stavby
- práce po celé ČR

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, VŠ stavebního zaměření výhodou
minimální praxe na stejné pozici 5 let
samostatné řídící a organizační schopnosti
znalost práce na PC (MO, vedení docházky, schválení odběru aj.)
řidičský průkaz skupina B (C výhodou) a ochota cestovat
autorizace v oboru pozemní či dopravní stavby výhodou
spolehlivost, logické uvažování
samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Zaměstnanecké výhody:
zázemí stabilní společnosti
příležitosti pro seberealizaci
motivující mzdové ohodnocení
příspěvek na stravování, firemní akce, příspěvek na pojištění
mobilní telefon, automobil k osobnímu užívání
mzda 25 000 - 35 000,- Kč + motivační složka mzdy vyplývající z kvality odvedené práce
Po zapracování individuální domluva.