referent/ka odboru výstavby

Plzeň-město, Starý Plzenec

MĚSTSKÝ ÚŘAD STARÝ PLZENEC
vyhlašuje v ý b ě r o v é ř í z e n í
na obsazení funkce referent/ka odboru výstavby (2. kolo)

Náplň práce: vykonávání činností na úseku územního plánování a stavebního řádu
Místo výkonu práce: území města Starého Plzence
Platová třída odpovídající druhu práce: 10 (v rozmezí 18.810 - 28.000, platový stupeň dle započitatelné praxe + osobní ohodnocení)

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: (dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávních celků, ve znění pozdějších předpisů)
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- dosažení věku 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona č. 312/2002 Sb.,
- ovládání jednacího jazyka

Požadavky na uchazeče:
- ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví,
- splnění kvalifikačních požadavků dle § 13a odst. (2) zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu,
- dobré komunikační schopnosti slovem i písmem,
- pečlivost, samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové práce a časová flexibilita,
- znalost práce na PC - MS Office, Internet,
- řidičský průkaz skupiny "B" podmínkou a praxe ve veřejné správě výhodou,

Nezbytné náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu,
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
- datum a vlastnoruční podpis

K přihlášce budou připojeny doklady:
- strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, včetně telefonického a e-mailového kontaktu,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než tři měsíce,
- úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- další doklady, které se týkají odborné způsobilosti uchazeče

Případné podrobnější informace poskytne tajemník městského úřadu Ing. Radek Hroch, telefon: 377 183 644, e-mail: hroch@staryplzenec.cz

Předpokládaný termín nástupu do funkce: květen 2018 nebo podle dohody - pracovní poměr na dobu neurčitou

Písemnou přihlášku s požadovanými doklady lze
- zaslat poštou na adresu: Městský úřad Starý Plzenec, Smetanova 932, 332 02 Starý Plzenec,
- doručit osobně do podatelen Městského úřadu Starý Plzenec v budovách úřadu na Masarykově náměstí čp.121 nebo ve Smetanově ulici čp. 932

nejpozději do 9. dubna 2018 do 10,00 hod.

Nevyžádané doklady s osobními údaji budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, po ukončení výběrového řízení skartovány, pokud si je uchazeč nevyzvedne osobně, nebo požádá o jejich vrácení poštou do 14 dnů od skončení výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů nebo toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit.