Maniupulační dělník ve výrobě

Kladno, Slaný

Výběrové řízení na tuto pozici se koná dne 12.3.2018 v 9:00 hod. v zasedací místnosti Úřadu práce ve Slaném, v 1. patře.

Jedná se o nepřetržitý provoz (12 hod. směny). Nástupní mzda je od 18000,- - 19000,-Kč + příplatky dle zákoníku práce.

Pracovní smlouva je na dobu určitou (6 měsíců).

Požadujeme:
manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (práce ve stoje, dobrý zrak, jemná motorika), čistý trestní rejstřík.
Náplň práce:
Obsluha poloautomatické výrobní linky, montážní práce, manipulace s komponenty, polotovary a výrobky, čištění a základní údržba stroje, kontrola kvality výroby, vedení souvisejících záznamů.
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr, v případě spokojenosti dlouhodobá spolupráce. Odměny dle kvality práce, po zaškolení - osobní ohodnocení, příspěvek na závodní stravování, 13.plat, cafeterie.
Příspěvek na dopravu nebo rozvoz ze směn, zajištění dopravy po Slaném, 5 týdnů dovolené.