Manipulační dělníci

Kutná Hora, Zbraslavice

Pracovní náplň: uskladňování materiálu (práce na ještěrce), řezání materiálu, expedice materiálu
Nabízíme: po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity práci v novém prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti, příspěvek na stravné, ŽP, 2 dny dovolené navíc, možnost zvýšení kvalifikace, stabilní pracovní poměr v české společnosti na dobu neurčitou, žádná noční práce.
Požadujeme: manuální zručnost, výhodou papíry na ještěrku (když nebudou necháme dodělat).
V případě zájmu pište na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Zbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice.