INSTALATÉR/-KA, TOPENÁŘ/-KA

Hradec Králové, Nový Hradec Králové

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádí montáž a opravy vodoinstalací a zařizovacích předmětů připojených na kanalizaci a vodu včetně odzkoušení jejich funkce. Prování zkoušku těsnosti spojů na plynovém potrubí, provádí soustavnou kontrolu zařízení koupelen, klozetů a prádelny a odstraňuje běžné provozní závady. Dále provádí běžné domovnické a údržbářské práce (opravy zámků, různých uzávěrů, strojů, strojního vybavení a jednotlivých částí technologických zařízení, dopravních prostředků a budov, jejich pravidelné čištění, úklid v prostorách údržby, v dílnách, garážích, strojovnách výtahů i v celém areálu vč. venkovních prostor, údržbu zahrady, chodníků i před areálem DD HK, vč. sekání trávy, odklízení sněhu. Vybírá a čistí zařízení na odpady tuhé i tekuté vč. případných odběrů vzorků těchto materiálů pro laboratorní vyšetřování
- Požadavky: požadované vzdělání: výuční list v oboru instalatér- topenář, řidičský průkaz sk. B, zdravotní (potravinářský) průkaz, doklad o očkování proti hepatitidě B nebo doložení dostatečného množství protilátek - nutné, základní znalost práce na PC (Excel, Outlook), orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, zkušenosti s údržbou objektů, opravami strojního zařízení, důslednost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmově spolupracovat
- Zaměstnanec je povinen doplnit si odbornou způsobilost pro výkon práce absolvováním odborných kvalifikačních školení, a to pro dozorce výtahu, pro obsluhu plynového zařízení, pro obsluhu tlakových nádob, pro obsluhu nízkotlakých kotlů, pro řízení služebních vozidel, pracovníka určeného k obsluze zařízení EPS
- Nabízíme: základní mzdu 12 200 Kč hrubého + doplatek do zaručené mzdy nejméně do 14 900 Kč, dle dosažené praxe, zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace

- Termín přihlášek průběžně: Aktuální strukturovaný životopis prosíme zaslat na email: jcernohorsky@ddhk.cz do 28. 2. 2018 včetně