PRACOVNÍK/-ICE POŠTOVNÍ PŘEPÁŽKY

Hradec Králové

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Náplň práce: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, prodej poštovních produktů (služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů), příjem a výplata poštovních poukázek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, bezúhonnost, výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu, znalost práce s počítačem, spolehlivost a smysl pro detail
- Nabízíme: zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy, různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty, základní pracovní dobou 36,5 hod. týdně a 5ti týdny dovolené, rozvoj obchodních dovedností, širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, finančním ohodnocením na základě plnění osobního plánu prodeje
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Kubistová Petra, e-mail: kubsitova.petra@cpost.cz