*SKLADOVÍ MANIPULANTI S VZV

Prostějov, Kralice na Hané, Kralice na Hané

Životopis zašlete na e-mail katerina.ottomanska@geis.cz.
Požadavky: zkušenosti s prací na VZV podmínkou, základní znalost práce na PC, znalost práce se skenerem, vhodný zdravotní stav - fyzicky náročná práce, čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: manipulační práce ve skladu - vykládka a nakládka kamionů, evidence, kontrola a třídění paletových zásilek, práce s ručním skenerem - skenování zásilek, obsluha skladové manipulační techniky a VZV, spolupráce s dispečery, kontrola neporušenosti zásilek.
Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 5000 Kč, hlavní pracovní poměr ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, týden dovolené navíc, zapojení do zvýhodněného programu tarifu s O2 i pro rodinné příslušníky, firemní oblečení, finanční bonusy a mnoho nefinančních výhod, slevové zvýhodnění u obchodní partnerů, firemní akce.
Pracoviště: Háj 358, Kralice na Hané