Terapeut (arteterapeut, muzikoterapeut)/ adiktolog

Jihlava

Pracoviště: Následná péče Jihlava - doléčovací zařízení pro osoby závislé na návykových látkách
Specifické požadavky: odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti sociálního pracovníka dle zákona o soc.službách č.108/2006 Sb., vzdělává v oblasti arteterapie, muzikoterapie, adiktologie apod., praxe v adiktologických službách výhodou, psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik výhodou, časová flexibilita.
Náplň práce: přímá práce s uživateli služby v rámci skupinové, popř. individuální práce, realizace sociální služby v souladu s platnými standardy.

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 3. 2018 na adresu: Oblastní charita Jihlava - Následná péče, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo na e-mail daniela.haubertova@jihlava.charita.cz. Možnost nástupu dle dohody.
Bližší informace podá PhDr. Daniela Haubertová, vedoucí adiktologických služeb OCHJ, tel.: +420 736 523 655.
Výběrové řízení proběhne dne 20. 3. 2018. O podrobnostech týkajících se přijímacího pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.

Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
zaměstnanecké výhody
Dovolená navíc