Finanční poradce

Jeseník, Jeseník

AKTUALIZACE 1.10.2018!!!
První kontakt pouze písemný!!!

Požadujeme komunikační a organizační dovednosti, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost MS Office, schopnost pracovat v týmu, minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou, odpovědnost, praxe v oboru výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme intenzivní podporu při startu, kvalitní a bezplatný systém zaškolení, komplexní produktové portfolio, možnost reálně ovlivnit svůj příjem, reprezentativní kancelář, benefity.

Náplň práce: aktivní obchodní činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získanou klientelu, budování dlouhodobých vztahů s klienty, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, odpovědnost za výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, účast na poradách.

Zájemci se mohou hlásit:
- na e-mail: jitka.kobzova@smsfinance.cz

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Jeseník - všechny nabídky práce

Jeseník - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.