ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRONIK

Opava, Bolatice

KO: Štěpaníková Alena, tel.: 553 751 219 - volejte pouze PO - PÁ 8:00 -16:00 hod. Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: personalistika@lanex.cz nebo na sídlo společnosti.
Kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - §6 nebo §7; minimálně 2 roky praxe v údržbě výrobních strojů; znalost problematiky frekvenčních měničů a PLC výhodou; zkušenosti s dílčími opravami elektroniky, elektronických snímačů; znalost práce s technickou dokumentací (čtení schémat, identifikace závad v oblasti elektro a MAR).
2-směnný provoz + pohotovost, pracoviště Bolatice, nástup dle dohody.
Náplň práce: údržba a opravy výrobního vybavení a strojů; diagnostika elektro závad a jejich odstranění; údržba, zapojování a připojování rozvaděčů pro průmyslové použití; osazování elektronických prvků a připojování slaboproudých modulů.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: LANEX a.s.
Okres Opava
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRONIK
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: 1. 2. 2019
Nabízená mzda: 22 000 Kč - 28 000 Kč
Nabídka přidána: 6. 5. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
příspěvek na penzijní připojištění
Podnikové stravování
příspěvek na stravování, pitný režim
Dovolená navíc
21 dnů dovolené + 4 dny pracovní volno
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.