VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE LÉKAŘSKÉ TECHNIKY

Praha hl.m.

- Náplň práce: budete vyrábět, montovat jemnou lékařskou techniku dle příslušných výrobních postupů v čistých výrobních prostorech.
-Nabízíme různé možnosti směnnosti:
třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6) - zajištěn svoz
nepřetržitý provoz (krátky a dlouhý týden 11ti hodinové směny)
víkendové směny (Pá 22:00-10:00 + Ne 10:00-22:00 + minimálně jedna směna v týdnu o délce 8 hodin dle Vašich časových možností)
maminkovská směna (pondělí - pátek 7:30-15:30)
třísměnný provoz a maminkovská směna 107 Kč/hod
víkendový režim 110 Kč/hod
nepřetržitý režim 118 Kč/hod
+ příplatky: odpolední 6 Kč/hod, noční 20 Kč/hod, ostatní dle Zákoníku práce
+ docházkový bonus 1 600 Kč/měsíc
+ výkonnostní prémie až 2 400 Kč/měsíc
po zkušební době možnost navýšení mzdy dle zaučení a šikovnosti
Svozová doprava z Hořic na třísměnný provoz ZDARMA.
Příjemné pracovní prostředí a stabilitu mezinárodní společnosti
Adaptační program pro nové zaměstnance a propracovaný systém školení pro zaměstnance stávající
Každoroční navyšování mzdy, možnost přesčasové práce s nadstandardními příplatky
Zaměstnanecké výhody a benefity (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na sport a kulturu,…)
- Požadujeme: Šikovné ruce, bystrý zrak, dobrý zdravotní stav
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Zemanová Veronika, tel.: 495 759 108