VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE LÉKAŘSKÉ TECHNIKY

Hradec Králové, Plačice

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 3. 2018
- Náplň práce: Budete vyrábět, montovat a balit jemnou lékařskou techniku (katétry), pružinové dráty a další lékařské součástky dle příslušných výrobních postupů. Jedná se o práci v čistých výrobních prostorech hradeckého závodu
- Nabízíme různé možnosti směnnosti třísměnný provoz, víkendové směny (Pá 22:00-10:00 + Ne 10:00-22:00 + minimálně jedna směna v týdnu o délce 8 hodin), směna pro maminky 7:30-15:30

ZDARMA svozový autobus ze směru Hořice a zpět zajištěn (platí pouze pro třísměnný provoz)

- Požadujeme: Šikovné ruce a bystrý zrak, Dobrý zdravotní stav, Ochota pracovat jako týmový hráč, Ochota pracovat ve třísměnném provozu
- Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí a stabilitu mezinárodní společnosti, Adaptační program pro nové zaměstnance a propracovaný systém školení pro zaměstnance stávající, Každoroční navyšování mzdy, výkonnostní příplatky, Možnost přesčasové práce s nadstandardními příplatky, Zaměstnanecké výhody a benefity (5 týdnů dovolené, dotované závodní, stravování, příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na sport a kulturu,…)