PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE, ÚDRŽBÁŘ/-KA

Hradec Králové, Kukleny

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
- Pracovní náplň: opravy a údržba strojů a zařízení
- Požadujeme: SOU strojírenského zaměření; praxe v příbuzném oboru vítána
- Nabízíme: podnikové stravování; příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní připojištění; 5 týdnů dovolené; příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí; příplatky za práci v nočních a odpoledních směnách; možnost dalšího odborného vzdělávání; práce v přátelském kolektivu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: zslezakova@kovarna.cz

Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
viz. poznámka k volnému místu