Manipulační dělníci

Vsetín, Leskovec, Leskovec

MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI
POŽADUJEME: samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz na VZV výhodou, ale není podmínkou, umožníme získání
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha VZV – manipulace s materiálem a hotovými výrobky
NABÍZÍME: nástupní plat 19.000,- Kč, perspektivní práci v mladém kolektivu a zázemí v zahraniční společnosti, firemní benefity (zajištění závodního stravování nebo náhradního stravování formou stravovacích poukázek, příspěvek na penzijní připojištění, finanční příspěvek na dovolenou a na Vánoce, poukázky na volnočasové aktivity, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě, poukázky na prací prostředky, příspěvek na dopravu, firemní akce atd).
PRVNÍ KONTAKT: p. Blanka Čížová, telefonicky na čísle 571 425 607 nebo e-mail: b.cizova@polanka.sodecia.com.