Manipulační dělníci ve výrobě

Vsetín, Leskovec

Náplň práce:
Obsluha VZV – manipulace s materiálem a hotovými výrobky
Požadujeme:
- samostatnost
- spolehlivost
- řidičský průkaz na VZV výhodou, ale není podmínkou, umožníme získání
Nabízíme
- Perspektivní práci v mladém kolektivu a zázemí v zahraniční společnosti
- Firemní benefity: - (zajištění závodního stravování nebo náhradního stravování formou stravovacích poukázek, příspěvek na penzijní připojištění, finanční příspěvek na dovolenou a na vánoce, poukázky na volnočasové aktivity, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě, poukázky na prací prostředky, příspěvek na dopravu, firemní akce atd….