kalkulant/ka

Opava, Předměstí

Firma Svět oken s.r.o., přijme do svého kolektivu kalkulanta/tku.
Požadavky:
- SŠ vzdělání - obchodní nadání s orientací na výsledek - samostatnost, komunikativnost
- znalost práce na PC - praxe v oboru a administrativě výhodou
Náplň práce: - administrativní činnost - evidence nabídek a poptávek
- kalkulace nabídek
Nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení - práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- možnost seberealizace a profesního růstu - vhodné i pro absolventy

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Opava - všechny nabídky práce

Opava - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.