MANIPULANT EXPEDICE

Praha hl.m.

Náplň práce
- příjem a výdej zboží
- kontrola dodacích listů
- aktualizace údajů o zásobách
- balení a expedice zboží
- tisk zakázek pro expedici
- inventura materiálu
Očekáváme
- SOU vzdělání
- spolehlivost, flexibilitu
- pečlivost, pracovitost
- základní znalost práce na PC
Nabízíme
- zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
- odborný a osobnostní rozvoj
- ohodnocení dle znalostí, zkušeností a dovedností
- zaměstnanecké benefity: pružnou pracovní dobu,
- 13.a 14. plat, pět týdnů dovolené, příspěvek na
- firemní stravování, firemní akce, penzijní
- připojištění
Nástup
- možný ihned
- práce je vhodná i pro absolventy