Nástrojař - lisovna plastů

Praha hl.m.

Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín.
Náplň práce: zajišťování oprav nástrojů, montáž a demontáž forem, seřízení forem, kontrola stavu forem a jejich finální úprava, odpovědnost za stav nástrojů.
Požadujeme: min. vyučení v oboru strojírenství, znalost čtení výkresové dokumentace, min. školní praxe v nástrojářské práci, zkušenosti s výrobou nástrojů, ochota pracovat ve směnném provozu + časová flexibilita.
Nabízíme: stabilní zázemí prosperující firmy, různorodá práce v atraktivním oboru automotive, finanční ohodnocení dohodou dle znalostí a zkušeností, možnost podílet se na vývoji nových produktů, možnost dalšího profesního růstu, příjemné čisté pracovní prostředí.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.