Montážní pracovník pro pracoviště v Prostějově

Praha hl.m.

Pracoviště: Olomoucká č.p. 3897/116, Prostějov.

NÁPLŇ PRÁCE: montážní práce v automobilovém průmyslu, kompletace plastových dílů, potahování plastových dílů kůží, potisk plastových dílů.

POŽADUJEME: ZŠ / SŠ vzdělání, praxe v plastikářské výrobě výhodou, ochota pracovat ve třísměnném provozu, pracovitost a manuální zručnost, trestní bezúhonnost a dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav - bez alergie na lepidla.

NABÍZÍME: zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí prosperující firmy, příjemné čisté pracovní prostředí, zaučení a perspektiva dalšího vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu, příspěvek na dojíždění, nástup možný ihned.

Pozice je vhodná pro absolventy! Pozice je vhodná pro OZP! PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Místo výkonu práce: MB TOOL s.r.o. - Provoz 2 - Montáže, Olomoucká č.p. 3897/116, 796 01 Prostějov.