. .


Řezník - bourač masa - práce v Německu!!


Řezník - bourač masa - práce v Německu!!
Plzeň-město, Plzeň, Jižní Předměstí

Místo výkonu práce Německo!
Náplň práce:
- bourání vepřových půlek
- bourání hovězích čtvrtí
Požadavky:
- vyučení v oboru nebo praxe
- schopnost práce ve dvousměnném provozu
Nabízíme:
- práci na plný úvazek na pracovní smlouvu
- 14,- €/hod.
- práce v stabilní společnosti
- komunikace v českém a slovenském jazyku
Zaměstnanecké výhody: ubytování zajištěno zaměstnavatelem, týdenní zálohy.

Odpovědět na inzerát
Nabízené výhody a benefity
Ubytování

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Plzeň-město - všechny nabídky práce

Plzeň-město - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.

Podobné pracovní nabídky


Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

ATLANTA WORLD Group s.r.o. | 17 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2018

Pracovníci do cukrářské dílny
Plzeň-město, Plzeň, Východní Předměstí

CrossCafe original s.r.o. | 18 500 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 25. 5. 2018

dělník/nice v elektrotechnice
Plzeň-město, Plzeň, Lobzy

Kaliwest Group v.o.s. | 12 500 Kč | Přidáno: 7. 6. 2018

Montážní dělníci výrobků a zařízení
Plzeň-město, Plzeň, Bolevec

ALMAX WORK-Holding, družstvo | 12 200 Kč | Přidáno: 7. 8. 2018

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Plzeň-město, Plzeň, Doubravka

PQT Prosperity Invest s.r.o. | 13 000 Kč | Přidáno: 25. 5. 2018