.


Řezník - bourač masa - práce v Německu!!


Řezník - bourač masa - práce v Německu!!
Plzeň-město, Plzeň, Jižní Předměstí

Místo výkonu práce Německo!
Náplň práce:
- bourání vepřových půlek
- bourání hovězích čtvrtí
Požadavky:
- vyučení v oboru nebo praxe
- schopnost práce ve dvousměnném provozu
Nabízíme:
- práci na plný úvazek na pracovní smlouvu
- 14,- €/hod.
- práce v stabilní společnosti
- komunikace v českém a slovenském jazyku
Zaměstnanecké výhody: ubytování zajištěno zaměstnavatelem, týdenní zálohy.

Odpovědět na inzerát
Nabízené výhody a benefity
Ubytování

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Plzeň-město - všechny nabídky práce

Plzeň-město - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.

Podobné pracovní nabídky


Pomocní pracovníci do truhlářské výroby
Plzeň-město, Plzeň, Křimice

Jiří Kačena | 15 000 Kč | Přidáno: 31. 10. 2017

Obsluha regranulační linky
Plzeň-město, Plzeň, Jižní Předměstí

GH Recycling s.r.o. | 16 000 Kč - 19 000 Kč | Přidáno: 10. 2. 2018

Elektromontér leteckých interiérů
Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

Zodiac Galleys Europe s.r.o. | 22 000 Kč - 26 000 Kč | Přidáno: 30. 10. 2017

Operátor výrobní linky
Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

Fuji Koyo Czech, s.r.o. | 20 100 Kč - 23 000 Kč | Přidáno: 30. 10. 2017

Operátor zpracování zboží
Plzeň-město, Plzeň, Křimice

KS-Europe s.r.o. | 13 840 Kč - 16 000 Kč | Přidáno: 3. 11. 2017