.


Řezník - bourač masa - práce v Německu!!


Řezník - bourač masa - práce v Německu!!
Praha hl.m.

Místo výkonu práce Německo!
Náplň práce:
- bourání vepřových půlek
- bourání hovězích čtvrtí
Požadavky:
- vyučení v oboru nebo praxe
- schopnost práce ve dvousměnném provozu
Nabízíme:
- práci na plný úvazek na pracovní smlouvu
- 14,- €/hod.
- práce v stabilní společnosti
- komunikace v českém a slovenském jazyku
Zaměstnanecké výhody: ubytování zajištěno zaměstnavatelem, týdenní zálohy.

Odpovědět na inzerát
Nabízené výhody a benefity
Ubytování

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Plzeň-město - všechny nabídky práce

Plzeň-město - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.

Podobné pracovní nabídky


Operátoři ve výrobě
Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

K&V working group s.r.o. | 12 200 Kč | Přidáno: 15. 5. 2018

Montážní dělník výroby a zařízení
Plzeň-město, Plzeň, Skvrňany

WORLD PERSONAL AGENCY s.r.o. | 12 200 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

Provozní elektromechanik
Plzeň-město, Starý Plzenec, Sedlec

ATLANTA WORLD Group s.r.o. | 15 500 Kč | Přidáno: 16. 5. 2018

Formíři a jádraři ve slévárnách
Plzeň-město, Plzeň, Jižní Předměstí

ALMAX WORK-Holding, družstvo | 15 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

správce objektů
Plzeň-město, Plzeň, Východní Předměstí

WORK PRO, a.s. | 11 000 Kč - 13 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2018