projektový manažer

Blansko

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou.
Požadavky: VŠ vzdělání, předchozí zkušenost s řízením projektů, znalost anglického nebo německého jazyka, schopnost plánovat, rozvíjet a dosáhnout cíle projektu, pozitivní a na cíl orientovaný přístup, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, systematičnost, uživatelská znalost MS Office aplikací (Excel, Word, PowerPoint).
Popis pracovní pozice: koordinace a řízení projektů, dohled nad realizací jednotlivých fází projektu, řešení vzniklých problémů, komunikace a spolupráce s odděleními zapojenými do projektu, úzká spolupráce s obchodním oddělením.
Zaměstnanecké výhody: práce v zavedené společnosti a perspektivním oboru, příjemné pracovní prostředí založené na důvěře, možnost karierního postupu, zaměstnanecké benefity, 13. plat, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.
Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 7-14 hod na č. 516 482 045 - p. Bučková, e-mail: buckova.lenka@buse.cz.

Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
5 týdnů celkem
Zvláštní prémie
13. plat
Požadované jazyky
Angličtina
2
Němčina
2