DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY - Velká Bíteš

Žďár nad Sázavou, Velká Bíteš, Košíkov

Pracovní náplň: řezání látek, kompletace rolet
Požadujeme: minimálně vyučen
manuální zručnost
spolehlivost, pracovitost
odpovědný přístup k práci
smysl pro týmovou práci
časovou flexibilitu
základní práce na PC výhodou
Nabízíme: stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí
stravování ve firemní jídelně, zaměstnanecké benefity
platební podmínky dohodou
možný nástup: dohodou
Další: 2 směnný provoz - ranní a odpolední směny od pondělí do pátku
práce na plný úvazek
termín nástupu: ihned
žádost zasílejte na: janikova@bematech.eu