ELEKTROMECHANIK/-ČKA

Náchod, Velké Poříčí, Velké Poříčí

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Hrubá měsíční mzda po zaučení 19.000,- Kč. Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: montážní práce a navíjení, jemná ruční práce.
Požadavky: manuální zručnost, pracovitost.
Zaměstnavatel nabízí: 1 týden dovolené navíc, stravenky.
Kontakt e-mailem: personalistika@atas.cz

Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
stravenky
Dovolená navíc

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

Náchod, Velké Poříčí

ATAS elektromotory Náchod a.s. | 16 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018