.


ELEKTROMECHANIK/-ČKA


ELEKTROMECHANIK/-ČKA
Praha hl.m.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Hrubá měsíční mzda po zaučení 19.000,- Kč. Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: montážní práce a navíjení, jemná ruční práce.
Požadavky: manuální zručnost, pracovitost.
Zaměstnavatel nabízí: 1 týden dovolené navíc, stravenky.
Kontakt e-mailem: leps@atas.cz

Odpovědět na inzerát
Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
stravenky
Dovolená navíc

Doporučujeme podobné pracovní nabídky

ELEKTROMECHANIK/-ČKA
Náchod, Velké Poříčí

ATAS elektromotory Náchod a.s. | 16 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

ELEKTROMECHANIK/-ČKA
Náchod, Velké Poříčí

ATAS elektromotory Náchod a.s. | 16 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

Vyhledat další podobné pracovní nabídky v okolí

Náchod - všechny nabídky práce

Náchod - v kombinaci s oborem práce:

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.

Podobné pracovní nabídky


POMOCNÁ SÍLA - úklid, mytí nádobí, výpomoc v kuchyni
Náchod

Hotel Zlatý Beránek s.r.o. | 80 Kč | Přidáno: 15. 5. 2018

AUTOMECHANIK/-ČKA OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ
Náchod, Červený Kostelec, Lhota za Červeným Kostelcem

Ing. Zdeněk Bejr | 20 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

PEKAŘ/-KA
Náchod, Běloves

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. | 14 900 Kč | Přidáno: 6. 5. 2018

ŠIČ/-KA
Náchod, Staré Město nad Metují

Sněžka, výrobní družstvo Náchod | 12 200 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 18. 5. 2018

TECHNIK/-ČKA KVALITY
Náchod

HRONOVSKÝ s.r.o. | 25 000 Kč | Přidáno: 18. 5. 2018