Brigády Modrava

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pomocné práce v kuchyni v pekárně a pivovaru
Kvilda

PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o. | 16 200 Kč - 30 000 Kč

Pekař/ka
Kvilda

PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o. | 35 000 Kč - 50 000 Kč

Pekař/ka
Kvilda

PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o. | 35 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 7. 6. 2022

Pomocné práce v kuchyni v pekárně a pivovaru
Kvilda

PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o. | 16 200 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 26. 5. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Modrava - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v městě Modrava. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Modrava a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Modrava a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., Rohde & Schwarz, Alteris s.r.o..

Ve městě Modrava bydlí 78 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Modrava, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Zdíkov (295 nabídek brigády), Kašperské Hory (226), Stachy (292 nabídek práce) a Borová Lada (277).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.