Brigády - Vyhledávání

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda na leto - práce pro studenty v ČR v Mikulově
Břeclav - Mikulov

KŠX - DELTA, s.r.o. | Přidáno: 22. 6. 2021

Barman, číšník - 140,-/hod + dýška, ubytování zdarma.
Mikulov

KUK BISTRO s.r.o. | 140 Kč - 160 Kč | Přidáno: 17. 6. 2021

Doručovatel novin s autem pro okres Břeclav
Mikulov

První novinová společnost a.s. | 2 Kč - 6 Kč | Přidáno: 21. 5. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Dobré Pole - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Dobré Pole a okolí. Systém během chvíle zobrazí 20 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Dobré Pole a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Dobré Pole 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Dobré Pole a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o. , Grafton Recruitment Praha.

Dobré Pole má 460 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Dobré Pole se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Hustopeče (7 089 nabídek brigády), Hrušovany nad Jevišovkou (170), Drnholec (390) a Dolní Dunajovice (12).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.